Hledáte stabilní práci ve špičkové právní kanceláři a je pro vás důležité přátelské pracovní prostředí a profesionalita?

Prestižní česká advokátní kancelář hledá do svého týmu Asistentku s angličtinou nebo němčinou, která by administrativně podporovala jednoho z partnerů a jeho tým právníků a koncipientů.

Náplň práce

  • Administrativní podpora týmu právníků
  • Zadávání smluv do systému a práce v interních systémech
  • Komunikace s klienty
  • Příležitostná podpora pro přípravu marketingových akcí
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Zajišťování podkladů pro jednotlivá řízení
  • Vyřizování korespondence, zajišťování administrativy

Požadujeme

  • Administrativní zkušenost nutností
  • Min. SŠ vzdělání
  • Rodilý mluvčí v ČJ a AJ nebo NJ na plynulé úrovni
  • Znalost práce s MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Reprezentativní a komunikativní osobnost
  • Příjemné vystupování
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Brzkou možnost nástupu

Nabízíme

  • Zázemí významné společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Zajímavou mzdu a benefity (Multisport karta, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, firemní akce)

Lokalita

Praha centrum

Kontakt

Lucie Dujardin
Tel.: +420 773 153 519
Email: lucie.dujardin-bazier@aspirarecruitment.cz

Kontaktujte nás