INZERÁT POZASTAVEN – vzhledem k současné situaci je nábor na tuto pozici pozastaven. Můžete nám však zaslat životopis a my Vás budeme kontaktovat po obnovení výběrového řízení.

Významná advokátní kancelář v centru Prahy hledá do svého týmu asistentku pro jednoho z partnerů a jeho tým s angličtinou.

Náplň práce

  • podpora jednatele a jeho týmu (cca 8 lidí)
  • zajišťování administrativy a vyřizování korespondence
  • vedení diáře vedoucího, organizace pracovních schůzek
  • příprava podkladů pro fakturaci
  • podpora některých marketingových projektů
  • práce ve Wordu, Excelu a PP

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost na asistentské nebo administrativní pozici výhodou
  • Aj na pokročilé úrovni
  • znalost práce na pc – MS Office
  • vynikající organizační a komunikační schopnosti
  • smysl pro detail, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • zajímavou mzdu a benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • jazykové kurzy
  • práce v prestižní advokátní kanceláři v centru Prahy
  • zázemí stabilní společnosti

Lokalita

Praha centrum

Kontakt

Lucie Dujardin
Tel.: +420 773 153 519
Email: lucie.dujardin-bazier@aspirarecruitment.cz

Kontaktute nás