Významná nadnárodní společnost se sídlem na Praze východ, 10 min od metra C Opatov, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici asistenta/-ky jednatele a projektového týmu. Pracovní příležitost nabízí komunikativním, organizačně schopným, aktivním a asertivním kandidátům/kandidátkám.

Náplň práce

  • podpora oddělení prodeje a projektového týmu
  • koordinování schůzek a vyřizování telefonických hovorů
  • vyřizování žádostí o sponzoring
  • vytváření reportů a analýz
  • péče o regionální manažery a odborné koordinátory
  • vyřizování stížnosti zákazníků

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost v administrativě
  • znalost Excelu a PowerPointu
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • vynikající organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup k práci, asertivitu

Nabízíme

  • zajímavou mzdu
  • benefity
  • zázemí stabilní společnosti

Lokalita

Praha východ

Kontakt

Gabriela Ryan
Tel.: +420 605 420 424
Email: gabriela.ryan@aspirarecruitment.cz

Kontaktute nás