Významná advokátní kancelář hledá asistenta/-ku s AJ.

Náplň práce

  • Administrativní podpora týmu právníků (5-6 osob)
  • Práce s anglickými dokumenty – úprava, přepis, zapracování změn do textu
  • Vyřizování korespondence, komunikace s dodavateli
  • Spolupráce s týmem denních asistentek
  • Překlady
  • Různé ad-hoc úkoly

Požadujeme

  • Výborná znalost AJ (především psaná forma, úroveň C1)
  • Rodilý mluvčí v ČJ
  • Zkušenost s administrativou nutností
  • Znalost práce s MS Office (Word, Excel, PowerPoint), psaní všemi deseti výhodou
  • Spolehlivost, zaměření na detail a pozitivní přístup k práci

Nabízíme

  • Zázemí významné mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod (stravenky, Multisport Card, sick days, jazykove kurzy, home office atd.)
  • Pravidelné vzdělávání a firemní školení
  • Pracovní doba 9:00-17:30

Lokalita

Praha centrum

Kontakt

Lucie Dujardin
Tel.: +420 773 153 519
Email: lucie.dujardin-bazier@aspirarecruitment.cz

Kontaktute nás