V aktuálně nejisté době nabízíme stabilní práci ve státní správě. Máte chuť pracovat v jednom z výzkumných ústavů jako finanční manager a orientujete se v oblasti podpory výzkumné činnosti prostřednictvím grantových titulů? Neváhejte se nám ozvat. Lokalita pracoviště je v blízkosti Mělníku.

Náplň práce

  • Příprava finanční části projektových žádostí národních a mezinárodních poskytovatelů dotačních titulů (oblast věda a výzkum)
  • Zodpovědnost za realizaci finanční části přidělených projektů:
  • Správa rozpočtu, aktualizace finančního plánu, interní řízení cash flow, monitoring, příprava podkladů pro finan. účtárnu, zpracování finan. částí žádosti o změnu projektu, atd.
  • Spolupráce s vědci napříč institucí
  • Spolupráce s ostatními členy projektového týmu
  • Komunikace s poskytovateli dotací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání – ekonomické zaměření
  • Orientace v oblasti podpory výzkumné činnosti prostřednictvím grantových titulů (zkušenost s výzkumnou institucí výhodou)
  • Znalost související legislativy
  • Pokročilá znalost excelu
  • Komunikativní AJ na úrovni min. B2
  • Logické uvažování, smysl pro detail a dotahování
  • Samostatnost a flexibilita

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, možnost služebního bytu
  • Pracoviště 25 min jízdy autem od Prahy
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Lokalita

Mělnicko

Kontakt

Lucie Dujardin-Bazier
Tel.: +420 773 153 519
Email: lucie.dujardin-bazier@aspirarecruitment.cz

Kontaktute nás