IT společnost hledá uchazeče/-ku se zkušenostmi s vedením účetnictví a s pokročilou AJ na pozici Hlavní účetní.

Náplň práce

  • kompletní vedení účetnictví IT společnosti
  • vedení středně velkého týmu účetních a fakturantů
  • zajištění a koordinace měsíčních a ročních závěrek u všech entit společnosti
  • příprava a zodpovědnost za daňová přiznání a veškerá hlášení společnosti
  • statistické výkazy a reporty
  • příprava podkladů pro audit, spolupráce s daňovými poradci a státní správou
  • nastavování a kontroly procesů uvnitř společnosti, nápady na zvýšení efektivity
  • komunikace s vedením společnosti

Požadujeme

  • min. 3 roky zkušeností na pozici hlavní účetní
  • pokročilá znalost AJ
  • zkušenost s vedením týmu
  • zkušenost s vedením účetnictví více společností
  • pokročilá znalost excelu, výhodou zkušenost s Helios Orange
  • zodpovědnost, flexibilita, analytické myšlení

Nabízíme

  • práci pro úspěšnou společnost
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení a další benefity

Lokalita

Praha

Kontakt

Lucie Dujardin
Tel.: +420 773 153 519
Email: lucie.dujardin-bazier@aspirarecruitment.cz

Kontaktujte nás