Náš klient – dynamická pojišťovna působící na českém pojistném trhu již více než 20 let, se zaměřením na pojištění majetku a odpovědnosti občanů, na pojištění podnikatelských rizik, zdravotní pojištění cizinců a životní pojištění. hledá vhodného kandidáta na pozici pojistný matematik. Nástup možný ihned nebo dohodou

Pracovní náplň

  • Pojistně-matematické výpočty v oblasti životního a neživotního pojištění (pricing, rezervování atd.), podpora aktuárské funkce v rámci Solvency II
  • Spolupráce na výpočtech a výkaznictví v rámci Solvency II
  • Úzká spolupráce s odděleními napříč celou pojišťovnou
  • Podílení se na tvorbě nových a úpravě stávajících produktů pojišťovny
  • Vyhodnocování profitability pojistných produktů
  • Příprava obchodního plánu pojišťovny
  • Tvorba analýz dat z provozního systému pojišťovny
  • Tvorba statistik, reportů a analýz (ČNB, ČAP, pro interní potřeby pojišťovny)
  • Příprava podkladů pro audit
  • Datová a výpočetní podpora ostatních útvarů pojišťovny

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, případně student posledního ročníku VŠ studia s matematickým nebo ekonomickým zaměřením (ideálně MFF UK finanční a pojistná matematika)
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Velmi dobrá znalost MS Office (zejména Excel a Access)
  • Základní znalost programování (ideálně ve VBA)
  • Znalost databází a SQL výhodou
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka (především schopnost číst a psát v AJ)

Očekáváme

  • Analytické a logické myšlení
  • Samostatnost a vlastní iniciativu, ochotu učit se novým věcem
  • Zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, pečlivost a přesnost

Nabízíme

  • Práci na HPP na dobu neurčitou
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy s dobrou dostupností MHD
  • Zajímavé platové ohodnocení dle úrovně kandidáta
  • Perspektivu osobního a profesního rozvoje
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, po dohodě částečná možnost práce z domova, služební notebook,
  • občerstvení na pracovišti, zvýhodněné pobyty ve firemních rekreačních zařízeních v Krkonoších, slevy na vlastní produkty a další)

Lokalita

Praha centrum

Kontakt

Radka Andělová
Tel.: +420 605 272 605
Email: radka.andelova@aspirarecruitment.cz

Kontaktute nás