Mezinárodní společnost působící v oblasti průmyslové robotiky se sídlem v Praze Horních Počernicích hledá uchazeče/-ku na pozici samostatné účetní.

Náplň práce

  • samostatné vedení účetní agendy
  • zpracování prvotních dokladů
  • účtování bankovních operací, tuzemských/zahraničních faktur, cestovních příkazů
  • evidence pohledávek a závazků, párování saldokonta
  • dlouhodobý hmotný majetek
  • statistické výkazy
  • související administrativa
  • daňová problematika
  • pomoc při zpracování daňových přiznání, účetních závěrek

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání v oblasti financí, účetnictví, ekonomie
  • min. 5 let praxe v účetnictví (alespoň 1 rok samostatné vedení účetnictví firmy)
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost ČÚS, výhodou IFRS
  • znalost daňové legislativy
  • dobrá znalost práce na pc, výborná znalost excelu na úrovni kontingenčních tabulek
  • profesionalita, odpovědný přístup
  • pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

  • práci pro úspěšnou mezinárodní společnost
  • velmi dobré zaučení
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • služební telefon a notebook
  • firemní benefity (5 týdnů dovolené, multisport karta, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domova)

Lokalita

Praha Horní Počernice

Kontakt

Lucie Dujardin
Tel.: +420 773 153 519
Email: lucie.dujardin-bazier@aspirarecruitment.cz

Kontaktujte nás