Pro významnou bankovní síť hledáme bankéře pro příjem telefonním hovorů od klientů. Lokalita – Teplice.

Náplň práce:

  • Řešení požadavků klientů jako jsou například:
  • Blokace karet
  • Dotazy na produkty
  • Poradenství v oblasti internetového a mobilního bankovnictví
  • Porozumění potřebám klientů a návrh vhodného řešení
  • Dokončení prodeje produktu po telefonu, příp. domluvení schůzky s pobočkovým bankéřem
  • Práce s bankovním systémem

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou podmínkou (vhodné i pro absolventy)
  • Dovednost pracovat na pc
  • Schopnost pohotové komunikace
  • Schopnost naslouchat a oslovit klienta
  • Pozitivní myšlení

Nabízíme:

  • Přátelská pracovní atmosféra
  • Po zaškolení možnost práce z domova
  • Práce na denní směny – linka je v provozu mezi 7-22 h včetně víkendů
  • Mzda rozdělená na fix a bonusy (možnost ovlivnit výši svého výdělku)
  • Propracovaný systém zaškolení
  • Široká nabídka benefitů
  • 30 dní dovolené

Lokalita:

Teplice

Kontakt

Lucie Dujardin
Tel.: +420 773 153 519
Email: lucie.dujardin-bazier@aspirarecruitment.cz

Kontaktujte nás