Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost sídlící na Praze 4 v blízkosti metra, hledáme uchazeče/-ku na pozici účetní.

Pracovní náplň

  • Zpracování přijatých faktur
  • Vystavování faktur a zasílání klientům
  • Komunikace s externí účetní
  • Měsíční závěrky
  • Komunikace s auditory
  • Ad hoc úkoly a podpora finančního managera

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost s prací ve finanční oblasti 2-3 roky (např. jako finan. koordinátor/asistant)
  • Znalost v oblasti fakturace a základních účetních úkonů
  • Znalost MS Office
  • Výborná ČJ a středně pokročilá AJ
  • Výborné komunikační schopnosti a pozitivní myšlení

Nabízíme

  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • Práce v mezinárodní společnosti s možností profesního růstu
  • Jazykové kurzy a další zajímavé benefity

Lokalita

Praha centrum

Kontakt

Radka Andělová
Tel.: +420 605 272 605
Email: radka.andelova@aspirarecruitment.cz

Kontaktute nás