Týmový/á asistent/-ka

Významná maloobchodní společnost se sídlem na Praze východ (Říčansko - 10 min od Prahy) hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni, který bude mít skvělou příležitost získat praxi v oddělení prodeje u velké nadnárodní společnosti. Pracovní příležitost nabízí zodpovědným a aktivním kandidátům/kandidátkám, kteří mají vynikající organizační a komunikační schopnosti

Náplň práce:

  • podpora vedoucího prodeje a prodejního týmu
  • zajišťování administrativy a vyřizování korespondence
  • vedení diáře vedoucího, organizace pracovních schůzek
  • zajištění chodu oddělení
  • příprava reportů a ekonomických analýz

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání (ekonomické zaměření)
  • zkušenost na asistentské pozici velkou výhodou (nikoli podmínkou)
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni B1
  • znalost práce na pc (hlavně excel, powerpoint)
  • vynikající organizační a komunikační schopnosti
  • smysl pro detail, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu a benefity
  • flexibilní pracovní dobu
  • jazykové kurzy
  • slevy u vybraných cestovních kanceláří
  • výborné dotované stravování na pracovišti
  • možnost využívat firemní autobus z Opatova
  • zázemí stabilní společnosti

Lokalita:

Praha východ

Kontakt:

Lucie Dujardin

+420 773 153 519

Prosím, vyplňte všechna požadovaná pole!
Neplatný vstup

Kontaktujte nás