Purchasing Specialist with Dutch

Mezinárodní společnost, která spolupracuje s firmami z různých oblastí průmyslu (farmacie, chemie, energetika, technologie, telekomunikace atd.) hledá pro svůj různorodý tým lidí, kteří se starají o nákup, motivované zájemce o práci v dynamickém a profesionálním pracovním prostředí.

Náplň práce:

  • Posoudit požadavky objednávky a určit možné dodavatele
  • Řešení problémů vzniklých při zpracování objednávky
  • V souladu se schválenými nákupními strategiemi vybírat smluvní dodavatele
  • Zjistit dostupnost požadovaných položek
  • Spolupráce s nákupčími/zákazníky a dodavateli při řešení problémů s dodávkami a zpracováním reklamací
  • Řešení problémů s fakturací/účetními transakcemi a odeslání/vrácení/poškození zboží
  • Vedení databáze prodejců

Požadavky:

  • Pokročilá angličtina + holandština (v mluvené i psané formě)
  • Týmový hráč s pozitivní přístupem, flexibilita
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti
  • Praxe v oblasti nákupu a znalost SAP jsou výhodou
  • SŠ vzdělání

Nabízíme:

  • Nadstandardní nástupní plat, bonusy, motivační program, jazykové kurzy, dovolenou navíc, stravenky, sick-days, příspěvek na důchodové a životní pojištění, příspěvek na sport, kulturu a volný čas, možnost home office, firemní akce, zahraniční služební cesty, mezinárodní konference
  • Poskytujeme školení, programy mentoringu a plány profesního rozvoje
  • Moderní kancelář v centru Prahy hostící otevřenou, přátelskou a multikulturní atmosférou

Lokalita:

Praha

Kontakt:

Gabriela Ryan
Tel.: +420 605 420 424

Prosím, vyplňte všechna požadovaná pole!
Neplatný vstup

Kontaktujte nás