Reference

Lucie Kratochvílová - HR Specialista, BILLA spol. s.r.o.

Spolupráci hodnotím velmi pozitivně, především rychlou a efektivní komunikaci. Zasílané profily jsou relevantní a odpovídají zadání. Za klíčové považuji flexibilitu při změnách, ať už v zadání či průběhu výběrových řízení.

Kateřina Michailidisová - Head of HR, Webhelp Enterprise Sales Solutions

Se společností Aspira recruitment jsme měla možnost spolupracovat primárně na rolích v oblasti Customer service a Inside sales rolích a v oblasti těchto služeb jsou pro nás předním partnerem. Z mých zkušeností je považuji nejlepší Recruitment agenturu, se kterou jsem měla možnost spolupracovat za celou svoji dosavadní profesní kariéru v HR. Naprostou samozřejmostí je jejich vždy vstřícný přístup, schopnost naslouchat businessu a pochopit jeho potřeby.

Jejich péče o kandidáty je dle mého názoru ukázkovým příkladem. Intenzivní kontakt s každým z nich, upřímný zájem a jejich potřeby, obavy zkušenosti, naprosto okamžitá zpětná vazba a komunikace po pohovoru s každým z nich a poskytnutí všech potřebných informací zpět potenciálnímu zaměstnavateli.

Co se týče rozvoje spolupráce, vždy jsme byli schopni najít společnou cestu i na nelehkých projektech a nikdy se nezdráhali se mnou sdílet svůj pohled na věc a svou „best practice“.  Moc díky především Radce Andělové za skvělou práci a podporu.

Tomáš Ibler – Finance & HR Manager, FANUC Czech s.r.o.

Vždy velmi pozitivní, profesionální a flexibilní přístup. Společnost, na kterou se můžete spolehnout 24/7.

Věra Knaislová – HR Recruiter, SONY DADC CR s.r.o.

S personální společností Aspira Recruitment spolupracujeme již 3 rokem. Oceňujeme pohotový a individuální přístup při řešení našich požadavků, rychlost komunikace i kvalitu kandidátů.

Kontaktujte nás
Prosím, vyplňte všechna požadovaná pole!
Prosím, vyplňte všechna požadovaná pole!
Prosím, vyplňte všechna požadovaná pole!
Prosím, vyplňte všechna požadovaná pole!
Prosím, vyplňte všechna požadovaná pole!
Neplatný vstup
Neplatný vstup

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.