Pozice pro dynamické, sebevědomé kandidáty se zkušenostmi v oblasti marketingu, kteří ovládají anglický jazyk.

Náplň práce

  • Příjem veškerých zakázek od klientů společnosti
  • Kontrola zadání a odladění priorit ve spolupráci s klientem
  • Rozdělení úkolů jednotlivým oddělením společnosti
  • Koordinace a celkové řízení projektu
  • Odhady časové a finanční náročnosti projektů
  • Vyhodnocování úspěšnosti projektů a návrhy opatření
  • Spolupráce na tvorbě procesů společnosti
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními společnosti
  • Reporting vedení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Alespoň 2 roky zkušeností z marketingu – buď v oblasti organizace projektů nebo z reklamní agentury
  • Pokročilá angličtina
  • Zkušenost s vedením lidí výhodou, nikoli nutností
  • Dobré komunikační schopnosti, diplomacie

Nabízíme

  • Kompetitivní plat
  • Zázemí zahraniční společnosti
  • Zaškolení a profesní růst
  • Příjemný kolektiv

Lokalita

Praha

Kontakt

Gabriela Ryan
Tel.: +420 605 420 424
Email: gabriela.ryan@aspirarecruitment.cz

Kontaktute nás