Náplň práce:

Veškeré aktivity v oblasti správy a administrace pohledávek, zejména:

· Komunikace se zákazníky za účelem zajištění včasnosti a úplnosti plateb

· Včasná alokace příchozích plateb v podnikovém informačním systému

· Udržování zákaznických účtů v aktuálním stavu, párování kreditních a debetních položek.

· Eskalace pozdních plateb a zákazníků s problémovým cash-flow, proaktivní identifikace možných překážek pro včasnou platbu, spolupráce se zákazníkem na hledání řešení

· Uvolňování pozastavených objednávek zákazníků v souladu s nastavenými pravidly a aktuální kreditní situací daných zákazníků

· Řešení zákaznických reklamací

· Budování vztahu se zákazníky a dalšími interními/externími partnery v oblasti financí, účetnictví, nákup, logistiky atd.

· Poskytování detailních analýz, příprava reportů pro management

Požadavky:

· Francouzština na úrovni B2/C1 + angličtina minimálně na úrovni B1

· Vzdělání nebo praxe v oblasti financí výhodou

· Vynikající komunikační schopnosti (písemné i ústní). Ochota intenzivně komunikovat se zákazníky

· Analytické schopnosti – schopnost zpracovat a porozumět větším objemům dat z interních i zákaznických systémů v různých formátech

· Proaktivita, asertivita, flexibilita, samostatnost, orientace na proces a nastavené cíle

· Vynikající práce s MS Excel

Nabízíme:

· práci v přátelském kolektivu

· moderní kanceláře na metru Nové Butovice

· vzdělávací a jazykové kurzy zdarma

· stravenky

· roční odměny

· příspěvek na penzijní připojištění

· dovolenou navíc, atd.

Lokalita:

Praha 5

Kontakt:

Gabriela Ryan
Tel.: +420 605 420 424
Email: gabriela.ryan@aspirarecruitment.cz

Kontaktute nás