Náplň práce

• rozvoj spolupráce se svěřenými zákazníky, samostatné řízení obchodních případů
• každodenní kontakt s klienty z řad firem, institucí napříč všemi odvětvími
• koordinace činností a výměna informací v rámci týmové spolupráce
• analyzování českého trhu, aktivní vyhledávání nových zákazníků
• akvizice nových zákazníků, úspěšné uzavírání obchodních případů
• rozvoj vztahů s našimi zákazníky s potenciálem
• administrativní práce spojená se svěřenými klienty
• spolupráci na tvorbě projektů “na míru zákazníkovi“

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání
• zkušenosti na B2B trhu
• zkušenosti s IT businessem výhodou
• řidičský průkaz sk. B
• komunikativní a asertivní osobnost
• aktivní přístup k práci se zaměřením na cíl
• schopnost týmové spolupráce
• průbojnost, samostatnost, příjemné vystupování, orientaci na výsledek
• schopnost nalézat a získávat obchodní případy

Nabízíme

• atraktivní práci v dynamicky rostoucí firmě
• zajímavé finanční ohodnocení
• prostor pro seberealizaci, profesní rozvoj a získávání cenných zkušeností

Lokalita:

Jižní Čechy, Vysočina

Kontakt:

Gabriela Ryan
Tel.: +420 605 420 424
Email: gabriela.ryan@aspirarecruitment.cz

Kontaktute nás