Náš klient, známá firma prodávající sortiment kvalitních látek, galanterie a metráže, hledá nové kolegyně/kolegy na pozici prodejní asistent/-ka pro prodejny na Praze 7, 9 a 10. Pokud máte zkušenost v prodeji v oblasti módy nebo Vás zajímá jen tato oblast nebo sami rádi šijete a chtěli by jsi kvalitní látky prodávat, tak hledáme právě Vás. Jsme otevřeni všem věkovým kategoriím, včetně aktivních důchodců. Hlavním kritériem je milý přístup k zákazníkům a chuť pracovat.

Náplň práce

  • prodej galanterie a metráže
  • poradenství ohledně látek
  • práce s pokladnou

Požadujeme

  • pro-zákaznickou orientaci
  • zodpovědný přístup k práci
  • znalost sortimentu textil – galanterie – výhodou

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké slevy
  • stravenky
  • flexi pasy
  • pracovní volno nad rámec dovolené

Kontakt

Radka Andelova
Tel.: +420 605 272 605
Email: radka.andelova@aspirarecruitment.cz

Kontaktute nás