Česká distribuční společnost působící více než 15 let na trhu v oblasti kancelářského tisku a IT, hledá nového člena týmu na pozici Product manager/ account manager.

Náplň práce

  • rozvoj spolupráce se svěřenými zákazníky, samostatné řízení obchodních případů (pouze B2B)
  • koordinace činností a výměna informací v rámci týmové spolupráce
  • růst obratu při dosažení plánované profitability u svěřených zákazníků či produktového portfolia
  • řízení a monitoring cenové politiky a distribuce svěřeného portfolia produktů
  • analyzování českého trhu, aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • akvizice nových zákazníků, úspěšné uzavírání obchodních případů
  • rozvoj vztahů s našimi zákazníky s potenciálem, udržování kontaktu s našimi klienty a dodavateli
  • pravidelný reporting nadřízenému

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický obor výhodou)
  • aktivní znalost AJ výhodou
  • zkušenosti s IT businessem na B2B trhu výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativní a asertivní osobnost
  • aktivní přístup k práci se zaměřením na cíl
  • schopnost týmové spolupráce
  • průbojnost, samostatnost, příjemné vystupování, orientaci na výsledek
  • schopnost nalézat a získávat obchodní případy

Nabízíme

  • atraktivní práci v dynamicky rostoucí firmě
  • zajímavé finanční ohodnocení – odměny za nové klienty, navýšení obratu aj.
  • prostor pro seberealizaci, profesní rozvoj a získávání cenných zkušeností

Lokalita

Praha

Kontakt

Radka Andělová
Tel.: +420 605 272 605
Email: radka.andelova@aspirarecruitment.cz

Kontaktute nás