NÁBOR OBNOVEN

Máte rádi čokoládu a baví vás práce se zákazníky? Vedoucí značka v segmentu luxusní čokolády, hledá Store Managera do prodejny v Centru Černý Most.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za chod prodejny
  • Vedení zaměstnanců (plánování směn, nábor zaměstnanců, zaškolování, rozvoj a motivace)
  • Aktivní prodej a poradenství zákazníkům, obsluha pokladny
  • Správná prezentace zboží na prodejně
  • Příjem, výdej zboží, inventury
  • Veškerá související administrativa

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti v oblasti prodeje
  • Zkušenosti s vedením podřízených
  • Komunikativní znalost AJ
  • Schopnost práce na PC
  • Orientaci na výsledek, flexibilitu, odolnost vůči stresu
  • Dobré komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • Práci pro úspěšnou mezinárodní společnost
  • Zajímavou práci v hezkém prostředí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Benefity – stravenky, cafeterie, sleva na produkty, školení, firemní akce, mobilní telefon a notebook
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost kariérního růstu
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Lokalita

Praha – Černý Most

Kontakt

Lucie Dujardin
Tel.: +420 773 153 519
Email: lucie.dujardin@aspirarecruitment.cz

Kontaktute nás