Známá společnost působící v oblasti látek a galanterie hledá do svého týmu novou kolegyni/ nového kolegu na pozici Manažer prodejny.

Náplň práce

  • zodpovídat za obchodní výsledky svěřených prodejen (8 – 10) nejen v Praze
  • zodpovídat za zásobení prodejen basic produkty
  • zodpovídat za kompletní chod a vzhled prodejen
  • odborně vést vedoucí prodejen a jejich týmy včetně rozvoje firemní kultury a hodnot
  • řešit provozní problémy prodejen

Požadujeme

  • máte zkušenosti na vedoucích pozicích maloobchodu ideálně prodej metráže či textilu
  • máte dobré manažerské a organizační schopnosti
  • jste aktivní a samostatná(ý)
  • jste časově flexibilní a rozumíte si s technologiemi
  • máte středoškolské vzdělání s maturitou

Nabízíme

  • možnost seberealizace a samostatnou práci
  • bonusy
  • stravenky a flexipassy
  • zaměstnanecké slevy
  • volno nad rámec dovolené

Kontakt

Radka Andelova
Te.: +420 605 272 605
Email: radka.andelova@aspirarecruitment.cz

Kontaktute nás