Menší marketingová agentura hledá schopného kolegu/kolegyni pro správu a rozvoj HW a infrastruktury. Praxe není nutná! Výhodou je otevřená mysl a ochota se učit a rozvíjet.

Náplň práce

  • Správa a rozvoj interního HW, infrastruktury a dalšího technického vybavení
  • Instalace SW
  • Konfigurace základního SW a zodpovědnost za vedení HW inventory
  • Zajištění Help Desku/ Hot Line
  • Implementace a zavádění nových HW (od začátku až do fáze instalace uživatelům)
  • Příprava a aktualizace manuálů, školení nových uživatelů

Požadujeme

  • Zkušenosti s Active Directory, Office 365, Windows, Windows Server, Apple, TCP/IP, servery, routery a firewally
  • Technická zkušenost v SW a aplikacích, ochota zastoupit v tomto směru kolegu
  • Komunikativní AJ
  • Schopnost pracovat s daty
  • Schopnost efektivně a srozumitelně komunikovat s uživateli a zároveň s technickým týmem
  • Porozumění požadavkům uživatelů, schopnost navrhnout, doporučit a aplikovat nejvhodnější řešení
  • Výhodou znalost SQL a práce s databázemi, Power Apps, tvorba aplikací pro Android, tvorba webu, atd.

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Nástup možný ihned
  • Možnost pracovat většinu týdne z domova
  • Podporující pracovní prostředí – možnost odborně růst
  • Možnost samostatné práce

Lokalita

Praha 10

Kontakt

Lucie Dujardin-Bazier
Tel.: +420 773 153 519
Email: lucie.dujardin-bazier@aspirarecruitment.cz

Kontaktute nás