Firma zabývající se digitálním marketingem a strategiemi (tvorba a analýza webu, podpora a servis webu, sociální sítě, aplikace, grafický design, domény, PPC, strategie LB, e-shopy atd.) hledá do svého týmu kolegy/kolegyně na pozice obchodních zástupců do lokalit: jižní Čechy, jižní Morava nebo Plzeňsko.

Náplň práce

  • rozvoj spolupráce se svěřenými zákazníky, samostatné řízení obchodních případů
  • každodenní kontakt s klienty z řad firem, institucí napříč všemi odvětvími
  • koordinace činností a výměna informací v rámci týmové spolupráce
  • analyzování českého trhu, aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • akvizice nových zákazníků, úspěšné uzavírání obchodních případů
  • rozvoj vztahů s našimi zákazníky s potenciálem
  • administrativní práce spojená se svěřenými klienty
  • spolupráci na tvorbě projektů “na míru zákazníkovi“

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na B2B trhu
  • zkušenosti s IT businessem výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativní a asertivní osobnost
  • aktivní přístup k práci se zaměřením na cíl
  • schopnost týmové spolupráce
  • průbojnost, samostatnost, příjemné vystupování, orientaci na výsledek
  • schopnost nalézat a získávat obchodní případy

Nabízíme

  • atraktivní práci v dynamicky rostoucí firmě
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • prostor pro seberealizaci, profesní rozvoj a získávání cenných zkušeností

Lokalita

jižní Čechy, jižní Morava nebo Plzeňsko

Kontakt

Lucie Dujardin
Tel.: +420 773 153 519
Email: lucie.dujardin@aspirarecruitment.cz

Kontaktujte nás