Mezinárodní retailová společnost sídlící na Praze východ přijme technicky zdatného a flexibilního kandidáta na pozici Servisní technika. Baví vás cestování, kontrola a koordinace rozličných úkolů technického zaměření?

Náplň práce

  • zajišťování oprav a servisu na pobočkách (jejich koordinace, nejedná se o faktickou manuální práci)
  • 3 dny v týdnu v terénu a 2 dny v týdnu na centrále Praha východ (průmyslová zóna D1)
  • koordinace nasmlouvaných firem, které zabezpečují opravy a údržby na jednotlivých filiálkách
  • kontrola projektové dokumentace
  • vybavování prodejen
  • vyhodnocování stavu budov a zařízení
  • sestavování protokolů o závadách, přejímka prací
  • vyúčtování nákladů
  • zajišťování požární ochrany budov

Požadujeme

  • SŠ technického zaměření
  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • schopnost čtení projektové dokumentace
  • ŘP sk. B – ochota cestovat po ČR
  • flexibilita, dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

  • práci pro úspěšnou mezinárodní společnost
  • zajímavou a různorodou práci
  • firemní auto, mobil, notebook
  • multisport karta, zvýhodněné stravování, 5 týdnů dovolené
  • důkladné zaškolení a další pravidelné vzdělávání

Lokalita

Praha, Středočeský kraj, Vysočina

Kontakt

Lucie Dujardin
Tel.: +420 773 153 519
Email: lucie.dujardin-bazier@aspirarecruitment.cz

Kontaktujte nás