Mezinárodní retailová společnost sídlící na Praze východ přijme technicky zdatného a flexibilního kandidáta/-ku na pozici Specialisty TZB. Baví vás cestování, kontrola a koordinace rozličných úkolů technického zaměření?

Náplň práce

  • kontroly stavu TZB (vzduchotechnika, klimatizace, vytápění, atd.) na prodejnách společnosti
  • analýza problémů v oblasti TZB a hledání vhodného řešení spolu se servisní společností
  • podílení se na výběrových řízeních na dodavatele a přípravy smluv o dílo
  • nákup, údržba a péče o zařízení společnosti
  • práce s monitorovacími systémy

Požadujeme

  • SŠ technického zaměření
  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou (servisní technik, facility manager např.)
  • dobré koordinační a analytické schopnosti
  • základní znalost AJ nebo NJ
  • ŘP sk. B – ochota cestovat po ČR
  • flexibilita, dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

  • práci pro úspěšnou mezinárodní společnost
  • zajímavou a různorodou práci
  • firemní mobil, notebook
  • multisport karta, zvýhodněné stravování, 5 týdnů dovolené
  • důkladné zaškolení a další pravidelné vzdělávání

Lokalita

Praha východ + cestování po ČR

Kontakt

Lucie Dujardin
Tel.: +420 773 153 519
Email: lucie.dujardin-bazier@aspirarecruitment.cz

Kontaktujte nás