Máte rádi auta a rozumíte jim a máte min. středně pokročilou angličtinu? Máme super nabídku práce pro Mercedes-Benz na pobočce ve slunném Portugalsku, nedaleko Lisabonu. Jedná se o technickou podporu prodejcům na českém/slovenském trhu. Prostředí multikulturní, zajímavý plat, relokační balíček samozřejmostí.

Náplň práce

  • poskytování technické podpory autorizované síti dealerů
  • správa informačních souborů/zdrojů, tvorba technické databáze se vzniklými problémy
  • spolupráce s českou centrálou automobilky
  • účast na klíčových technických školeních

Požadujeme

  • vzdělání v automobilovém oboru nebo zkušenost jako technik v automobilovém průmyslu
  • min. středně pokročilá angličtina – denní využití (úřední jazyk firmy)
  • velmi dobrá gramatika českého jazyka

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení a roční bonusy
  • práci v mezinárodním prostředí, kde se máte šanci rozvíjet
  • relokační balíček (peněžní kompenzace + 6 týdnů zajištěného ubytování, poté asistence při hledání nového ubytování)
  • smlouva na hlavní zaměstnanecký poměr, pracovní doba pondělí až pátek
  • jazykové kurzy
  • 22-25 dní dovolené

Kontakt

Lucie Dujardin
Te.: +420 773 153 519
Email: lucie.dujardin-bazier@aspirarecruitment.cz

Kontaktujte nás