Pojďte se s námi naučit základům personalistiky

KURZ - HR MINIMUM

 

Chcete se naučit základům personalistiky tak, abyste vašemu zaměstnavateli/klientovi mohli vyřešit nábor nových zaměstnanců?

 

Nebo jste firma, která chce mít v týmu kvalifikovanější zaměstnance?

 

Přesně pro vás jsme připravili kurz HR minima. Pojďte si osvojit základy personalistiky a zajistěte si nábor nových zaměstnanců v rámci firmy bez nutnosti externího recruitera či personální agentury.

 

Máte možnost naučit své zaměstnance základům HR v rámci on-line kurzu na míru.

 

Chci si nezávazně zavolat

Co vám kurz přinese?

Po dokončení kurzu získáte základní zkušenosti recruitera, zjistíte, po jakých pozicích je aktuálně největší poptávka a budete vědět, kde tyto lidi najít. Poradíme vám, kde a jak najít nové zaměstnance, které pro vaši firmu budou přínosem, a naučíme vás pracovat s databázemi uchazečů.

 

Máte firmu a chcete mít v týmu kvalifikovanější zaměstnance?

S Kurzem HR minima se váš tým stane pestřejší. Díky našemu kurzu si nábor zaměstnanců do budoucna vyřešíte hravě v rámci firmy bez nutnosti spolupracovat s personální agenturou.

Pohybujete se v oblasti HR?

Pak vám nabízím možnost rozšířit si znalosti z oblasti náboru a naučit se, kde a jak oslovit vhodné uchazeče.

Pracujete jako virtuální asistentka?

Výborně! Pro vás je kurz HR minima jako stvořený. Rozšiřte si portfolio vašich služeb a staňte se pro klienty zajímavější.

Láká vás práce v HR, ale chybí vám praxe nebo vzdělání?

Buďte o krok napřed. Poradím vám, jak získané znalosti využít ve svůj prospěch a jak najít vysněnou práci. Po recruiterech je aktuálně obrovská poptávka, máte šanci tuto příležitost využít.

Oceňuji flexibilitu při změnách

Společnost Lindt & Sprüngli (CEE) s.r.o. dlouhodobě spolupracuje v realizaci výběrových řízení s personální agenturou ASPIRA Recruitment s.r.o., a to konkrétně s paní Lucií Dujardin-Bazier. Na spolupráci si ceníme zejména vstřícnosti a ochotě podílet se na náboru i se složitějším zadáním. ASPIRA Recruitment umí k výběru přistupovat s porozuměním pro potřeby svého klienta, proaktivně kombinuje zdroje i metodiku preselekce vhodných uchazečů a svůj progres průběžně konzultuje se zadavatelem. S Aspirou řešíme převážně nábor pro náš Retail tým, kde je důležitá pohotovost v řešení výběru uchazečů, ale také volba vhodného profilu kandidátů s akcentem na testování orientace na zákazníka, jazykovou vybavenost a relevantní “team fit“. Společně se nám podařilo úspěšně realizovat mnoho náborových projektů, a to nejen v retail oblasti, ale i v rámci několika dalších typových pozic. Ve spolupráci nadále pokračujeme a personální agenturu Aspira s radostí doporučujeme.

Eva Kramešová
HR Manager CEE region

Základní informace o kurzu

Celý trénink si můžeme dát během jednoho dne či ho rozdělit do šesti výukových hodin. Nabízím vám online kurz, ale i offline variantu, která by se konala v Praze. Vždy tam budu já nebo moje kolegyně, která vás kurzem provede. V případě zájmu se nabízí i varianta jednodenního workshopu. Nabízím vám kurz na míru a vše se odvíjí dle vašich preferencí.

Co vás naučím?

$

naučím vás triky a tipy, kde hledají skuteční recruiteři

$

nastíním vám přehled o pracovním trhu, aktuální nabídku a poptávku

$

o jaké pozice je dnes největší zájem a kde najít odpovídající uchazeče

$

jak správně napsat inzerát a kde ho inzerovat

$

na co se zaměřit v CV uchazečů a jak vybrat toho správného zaměstnance

$

naučíte se hledat vhodné uchazeče v databázích a na sociálních sítích

…a spoustu dalších témat souvisejících s náborem. Po absolvování získáte certifikát o absolvování a mnoho užitečných rad, jak v HR prorazit.

v

"Chci, aby vás kurz bavil, abyste se cítili příjemně a dozvěděli se spoustu nových a zajímavých informací, které ve své praxi využijete."

Lucie Dujardin-Bazier

Výhody kurzu

Individuální přístup nevnímám jako klišé, ale jako důležitý faktor, na kterém si zakládám a denně se mi osvědčuje při komunikaci s klienty i během pohovorů s uchazeči. Ráda témata upravím na míru podle toho, co se chcete dozvědět nebo i dle toho, na co společně narazíme. Mezi lekcemi máte moji podporu a jsem vám k dispozici jako přítel na telefonu, abychom vaše případné dotazy mohli řešit operativně. Součástí kurzu je i tréninková lekce navíc, kde si otestujete všechny své nově získané znalosti. Máte teď tak jedinečnou možnost rozšířit si kvalifikaci v oboru, po kterém je aktuálně na českém trhu velká poptávka. Pracovat v HR byl vždy váš sen, ale chyběla vám praxe nebo dostatečné vzdělání? Teď máte možnost to změnit a najít si vysněnou práci.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen všem těm, které láká práce v HR, ale chybí jim dostatečná praxe nebo vzdělání. Absolventům, virtuálním asistentkám, komukoliv, koho láká práce v oblasti personalistiky. Kurz je určen i firmám, které nemají personální oddělení nebo personalistku a chtějí si svého zaměstnance proškolit tak, aby získali kvalifikovaného recruitera/personalistu.

Cena

Cena se odvíjí od velikosti skupiny a individuálních požadavků. Pohybuje se v rozmezí 3 500 – 8 000 Kč za osobu dle varianty online nebo offline kurzu.

Pár slov o mně

Jmenuji se Lucie Dujardin-Bazier a jsem jednatelkou personální agentury Aspira recruitment. Pomáhám lidem najít si lepší práci a klientům vybírám ty nejlepší zaměstnance.

Není to jen moje práce, je to něco, co mi dává smysl. Jsem zastáncem zkrácených úvazků, podporuji ženy při návratu do práce po rodičovské dovolené a nabízím i kariérní konzultace, kdy lidem pomáhám zjistit, v čem jsou opravdu dobří a kde vidím jejich potenciál.

V oblasti personalistiky se pohybuji už více než 13 let a své bohaté zkušenosti a tipy vám teď nabízím. Chcete pracovat s lidmi a láká vás práce v HR? Poradím vám, kde začít.

Lucie Dujardin-Bazier

Kontaktní formulář

Souhlas

5 + 9 =