Pro klienty

Potřebujete nové zaměstnance?

Do 24 hodin máte v emailu cenovou nabídku.

Žádné platby předem, platíte až po obsazení pozice.

Ceny jsou dle náročností pozice, pohybují se mezi 1-2násobkem platu dosazeného kandidáta.

Individualita

Ke každé společnosti přistupujeme individuálně. Nejdříve se snažíme pochopit firemní kulturu a aktuální situaci v týmu. Detailně si zjišťujeme vše, co od hledaného kandidáta očekáváte. Zajímá nás detailní náplň práce i benefity či výhody, které kandidátům můžete nabídnout.

Osobnost

Zaměřujeme se také na osobnost kandidáta – jeho vystupování a motivaci. Víme, že pro vznik příjemného pracovního prostředí, které vaši firmu posune dopředu, není důležitá jen kvalifikace uchazeče. Stejně podstatné jsou i jeho osobní charakteristiky a schopnost k vám dobře zapadnout.

U

Vyhledávání

Vhodné kandidáty vyhledáváme ve vlastních databázích, online databázích a inzerci. Potřebujete-li obsadit pozice středního a vyššího managementu, najdeme vhodné uchazeče pomocí executive search.

Selekce

Provedeme s nimi první kolo pohovorů. Prezentujeme vám pouze kandidáty, kteří s námi už absolvovali pohovor. Během pohovoru zjistíme podrobnosti o jejich vzdělání, praxi a dalších schopnostech. Otestujeme jejich jazykové schopnosti či IT schopnosti. Na vyžádání můžeme provést i další testy.

Výběr

Poté vám předložíme přehlednou prezentaci, která vás seznámí pouze s těmi kandidáty, kteří se pro nabízenou pozici nejlépe hodí. V prezentaci najdete datum jejich možného nástupu, očekávanou mzdu, profesní zkušenosti, důvody odchodu z posledního zaměstnání i náš osobní dojem z kandidáta.

Pohovor

Na základě vašeho rozhodnutí pozveme kandidáty na osobní pohovor do vaší firmy a zajistíme s nimi veškerou komunikaci ohledně zpětné vazby či jiných sdělení.

Kontaktujte nás

Souhlas